Lietvedība

Lietišķā vidē AST identitātei raksturīgs nosvērts stils bez liekas ārišķības, papildināts ar apzināti “paslēptiem pārsteigumiem”: spilgta vizītkartes otrā puse, sarkanā krāsa viesu kartēm un svinīgā stila aploksnēm.

visual-paper

Mape

Mapes izkārtojums pilnā mērā balstās uz AST grafisko rakstu. Dizains ikdienas vajadzībām ir pelēkā krāsā. Atsevišķos gadījumos šāda tipa materiālos drīkst izmantot arī sarkano krāsu.

Vienkāršās mīkstās mapes var veidot no BillerudKorsnäs Artisan kartona (380 g/m2), vai arī aplīmēt ar dizaina papīriem (sk. aploksnes), cieto kartonu un papildināt konstrukciju ar magnētiem.

visual-paper

Veidlapas

Veidlapu dizains veidots ar dāsnu atstarpi no kreisās malas ērtai lapu sastiprināšanai, ir vienkāršs un lietišķs. Ieteicamais papīrs: Arctic Volume White 130 g/m2.

visual-paper

Lielos dokumentos ISO sertifikāta logotipu ieteicams atstāt tikai uz titullapas, bet īpašiem gadījumiem paredzēta veidlapas svinīgā versija ar uzsaukumu “Enerģija kustībā” augšdaļā.

visual-paper

Vizītkartes

Abpusējām vizītkartēm tiek izmantots nekrītots papīrs — Munken Polar, 400 g/m2 — un divu krāsu apdruka.

visual-paper

Izkārtojums īpaši garām vārdu/uzvārdu kombinācijām un papildu tālruņa numuriem. Zemāk esošajā paraugā ir attēlots maksimālais satura apjoms.

visual-papervisual-paper

Apliecības

Apliecības dizainā apvienots detaļu smalkums un laba informācijas salasāmība.
visual-paper
Aizmugurē tiek izmantots tikai viens fonts — Apercu Pro — un tikai viens izmērs — 6,5 pt

visual-paper

Viesu karte

Krāsu izvēlei ir funkcionāls pamatojums — skaidri nošķirt AST viesus no uzņēmuma darbiniekiem.
visual-paper

Aploksnes

Informācijas izvietojums uz aploksnēm definēts, ievērojot normatīvo aktu prasības. Papīra (ņemot vērā saderību ar veidlapām) un konstrukcijas izvēle pēc ražotāja pieejamības, piemēram, Conqueror Diamond White sērija.
visual-paper
Formātiem C6, C65 un C5 ir pieejama svinīgā stila aploksne. Metalizēts papīrs: Curious Collection Galvanised, 120 g. Ņemot vērā noliktavas sortimentu, ir iespējams izmantot arī citu sudraboto materiālu.
visual-paper
Variants: sarkanais Burano 61 Rosso Scarlatto papīrs.
visual-paper
Izvietojums un logotipa izmēri ir piemēroti visiem aploksnes formātiem līdz E4.

visual-paper

Zīmogi

Zīmoga dizainā ir izmantots līniju ritms, kas atvasināts no AST logotipa un veiksmīgi sasaucas ar citiem grafiskajiem elementiem uz veidlapas. Darbinieku spiedogs ir paraksta atšifrējums un galvenokārt tiek lietots uz dokumentiem iekšējā apritē.

visual-paper

 


 

 

Nākamā sadaļa — Komunikācija